KORONAVIRUS - OBVESTILA

OBVESTILA!
Zaradi Covid-19 situacije delajo VSE ambulante (razen dežurna amb.) v DOPOLDANSKEM času!
Zaradi epidemiološke situacije se morate za vse storitve v ZD Radlje naročiti.
Izjema so NUJNE STORITVE - za te se NE naročate!
Od srede, 16.09.2021 dalje prosimo vse paciente, ki prihajajo na testiranje in je plačnik testiranja delodajalec, da s seboj prinesejo naročilnico delodajalca oz. izjavo, iz katere bodo razvidni podatki delodajalca (naziv podjetja, sedež, davčna številka ) ter podatki zaposlenega, za katerega delodajalec naroča testiranje. V nasprotnem primeru bo plačnik testa zaposlen.

Termini za testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAGT) od 23.8.2021 dalje:

DAN: ČAS ODVZEMOV:
ponedeljek
od 5.30 do 9.00
torek od 7.00 do 9.00
sreda od 5.30 do 9.00
četrtek od 7.00 do 9.00
petek
od 5.30 do 9.00

Testiranje bo potekalo v Zdravstvenem domu Radlje ob Dravi, kjer že izvajamo testiranja (na parkirišču za stavbo zdravstvenega doma).

Na testiranje naj pridejo zdrave osebe.

S seboj prinesejo zdravstveno kartico in osebni dokument. Naročiti se ni potrebno.

Cena samoplačniškega testiranja s hitrim testom (HAT) znaša 9,50 €.

Osebe z bolezenskimi znaki naj se obrnejo na svojega osebnega zdravnika za naročilo na testiranje.

Termini od 9.00 dalje so namenjeni izključno bolnim osebam oz. osebam z znaki okužb.

Po opravljenem testiranju izdamo potrdilo v slovenskem, nemškem ali angleškem jeziku.

Testiranje je namenjeno vsem občanom Občin Radlje ob Dravi, Muta, Vuzenica, Podvelka in Ribnica na Pohorju ter tudi ostalim, ki test potrebujejo.

Vse dodatne informacije prejmete na št. 02/87 70 813 ali naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ob delovnikih od 12.00 do 13.00.

Cena samoplačniškega testiranja s PCR testom znaša 80,00 €.

Nakazilo za opravljen hitri antigenski test ali PCR test je možno tudi pred opravljeno storitvijo na račun:

ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI

Mariborska cesta 37