KORONAVIRUS - CEPLJENJE

CEPLJENJE

V Zdravstvenem domu Radlje ob Dravi vabimo vse, ki se še niso cepili proti Covid-19, da se odločijo za cepljenje.

Cepljenje je možno s cepivi proizvajalcev Pfizer in Johnson&Johnson.

Cepljneje poteka:

ob petkih s cepivom proizvajalca Pfizer v času od 10.00 do 16.00 ure

v soboto s cepivom proizvajalca Johnson&Johnson v času od 8.00 do 10.00 ure samo za naročene osebe

Vse informacije o cepljenju in naročila številki 02/8770801 ali 02/8770805 ali po e-pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Cepljneje je varen, enostaven ter najučinkovitejši ukrep za zaščito pred covid-19, težjim potekom bolezni in smrtjo.

Stopimo skupaj! Cepimo se!

Na cepljenje pridite zdravi. S seboj prinesete zdravstveno kartico.

Lepo vabljeni!

OBVESTILO – POTRDILO O CEPLJENJU

Ob opravljenem cepljenju ste v cepilnem centru v Zdravstvenem domu Radlje ob Dravi prejeli kartonček z vašim imenom in priimkom, nalepko z vrsto in serijsko številko cepiva, datumom cepljenja in žigom.

Kartonček ali vpis v rumeno cepilno knjižico ne sme imeti popravka s korekturnim sredstvom.

Preverite vaš kartonček in v primeru, da kateri od navedenih podatkov manjka ali je popravljen s korektorjem, pokličite cepilni center Zdravstvenega doma Radlje ob Dravi na št. 02/8770801 ali napišite na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali si natisnite potrdilo o cepljenju na povezavi zVem https://zvem.ezdrav.si/domov - sledite prijavi in izberete izpis Povzetek podatkov o pacientu (Patient Summary).

Zdravstveni dom Radlje ob Dravi

Portal zVem- vse storitve eZdravja za paciente na enem mestu

zvem1  zvem2